Zaaldienstrooster

           
           
           
   
13-02-2020 21:15 DVO HS 2 Spivo HS 2 Jan den Ouden  
           
15-02-2020 09:00 DVO N6 2 Sliedrecht Sport N6 3 Sarah Everaarts  
15-02-2020 11:00 DVO N6 1 Volley Voorne N6 1 Martijn Koenraadt  
15-02-2020 11:00 DVO MC 2 Spirit MC 2 Susanne Kooiman  
15-02-2020 13:00 DVO N5 2 Spirit N5 2 Vera Mast  
15-02-2020 15:00 DVO HS 3 Hou Stand HS 3 Peter Fluitman  
           
8:15-13:00   Martijn Koenraadt en Sarah Everaarts    
13:00-17:00   Peter Fluitman en Vera Mast    
           
19-02-2020 20:30 DVO HS 4 Vovero HS 1 Aernout Verjaal  
04-03-2020 20:00 DVO DS 2 Bernisse DS 1 Yvonne Schipper  
04-03-2020 20:30 DVO HS 4 Spirit HS 6 Suzan Oostdijk  
06-03-2020 20:15 DVO XR 2 VV  Amen textielXR 1 Sanne de Bruin  
           
07-03-2020 11:00 DVO N5 1 Fusion Rotterdam N5 1 Denise Kant
07-03-2020 11:00 DVO N5 2 Fusion Rotterdam N5 3 Kim Doesburg-Smits
07-03-2020 15:00 DVO MB 1 Volley2B MB 1 Cathy Ouschan  
07-03-2020 13:00 DVO N6 2 VCN N6 2 Manouk Bijl  
07-03-2020 13:00 DVO DS 5 Next Volley Dordr DS 7 Mirte Stok  
07-03-2020 15:00 DVO DS 3 RVC/Libanon ’50 DS 7 Kirsten Arkenbout  
07-03-2020 17:00 DVO DS 1 Erasmus Volley DS 1 Extern t: L Tuk
           
10:15-15:00   Cathy Ouschan en Manouk Bijl    
15:00-19:00   Kirsten Arkenbout en Lisanne Tuk    
           
12-03-2020 21:15 DVO HS 2 Move4U HS 3 Koos Kegel  
13-03-2020 20:15 DVO XR 1 Volley Zuid XR 1 Frank van Noort  
           
14-03-2020 13:00 DVO N5 1 Volley Zuid N5 1 Yoeri Kruithof  
14-03-2020 13:00 DVO MC 2 Flits MC 3 Timo Verjaal  
14-03-2020 15:00 DVO N6 1 VCN N6 1 Ismay van der Laan  
14-03-2020 15:00 Vocon JB 1 Next Volley Dordr JB 2 Benjamin Verbove  
14-03-2020 17:00 DVO HS 1 Switch’89 HS 1 Jan Weeda  
           
12:15-16:00   Benjamin Verbove en Timo Verjaal    
16:00-einde   Jan Weeda en H1    
           
18-03-2020 20:00 DVO DS 2 Spivo DS 2 Arie Zegel  
           
21-03-2020 13:00 Vocon JB 1 Fusion Rotterdam JB 1 Danielle Dorrestijn  
21-03-2020 15:00 Vocon JB 2 Forza Schouwen-DuivJB 1 Ruben Kraaijeveld  
21-03-2020 15:00 DVO MA 1 De Burgst Breda MA 1 Marleen Bogerd  
21-03-2020 17:00 DVO DS 1 Forza Schouwen-Duiv DS 1 Extern t: M de Roo
           
12:15-16:00   Ruben Kraaijeveld en Danielle Dorrestijn  
16:00-einde   Dames 1 opruimen    
           
25-03-2020 20:30 DVO HS 4 Apollo HS 2 Cees Wijntje  
26-03-2020 21:15 DVO HS 2 Volley Voorne HS 2 Erwin van den Berg  
           
28-03-2020 09:00 DVO N6 2 VCN N6 2 Sanne van Leening  
28-03-2020 09:00 DVO MB 1 Voleco/VC Krimpen MB 1 Marian de Rijke  
28-03-2020 11:00 DVO N6 1 Vovero N6 1 Naomi Dorrestijn  
28-03-2020 11:00 DVO MC 1 Sliedrecht Sport MC 1 Savannah Kanters  
28-03-2020 13:00 DVO DS 4 Set Up DS 1 Leon Stam  
28-03-2020 13:00 DVO MC 2 Apollo MC 1 Kyara Ebels  
28-03-2020 15:00 DVO DS 3 Vovero DS 1 Vincent Stok  
28-03-2020 15:00 DVO HS 3 Yum HS 2 Laurens van Dijke  
28-03-2020 17:00 DVO HS 1 VCN HS 3 Sylvia Breeman-Stoof
           
8:15-13:00   Marian de Rijke en Sanne van Leening  
13:00-15:00   Leon Stam en Kyara Ebels    
15:00-19:00   Vincent Stok en Laurens van Dijke    
           
01-04-2020 20:30 DVO HS 4 Move4U HS 5 Dirk Zegel
03-04-2020 20:15 DVO XR 2 Astrea XR 2 Agaath van Bennekom  
           
04-04-2020 9:00 DVO MC1 Smash’66 MC1 Lieke van Bennekom  
04-04-2020 11:00 DVO N6 2 Sliedrecht Sport N6 3 Pascal Mourits  
04-04-2020 11:00 DVO N5 2 Spivo N5 1 Erik Dijk  
04-04-2020 13:00 DVO DS 2 Apollo DS 1 Carlo Brand  
04-04-2020 13:00 DVO DS 5 Fusion Rotterdam DS 3 Vera Wander  
04-04-2020 15:00 DVO DS 3 Spivo DS 3 Kim Kegel  
04-04-2020 15:00 Vocon JB 2 Sliedrecht Sport JB 2 Joëlle van der Zwaan
04-04-2020 17:00 DVO DS 1 Fusion Rotterdam DS 1 Extern t:  J Vroegindeweij
           
8:15-10:15   Lieke van Bennekom    
10:15-15:00   Carlo Brand en Erik Dijk    
15:00-19:00   Kim Kegel en Jeroen Vroegindeweij    
           
11-04-2020 09:00 DVO N5 1 Next Volley DordrN5 1 Julia Schoemaker  
11-04-2020 09:00 DVO MC 1 Smash’66 MC 1 Lieke van Bennekom
11-04-2020 11:00 DVO MA 1 Intermezzo MA 1 Bianca Fraza  
11-04-2020 11:00 DVO MC 2 Spivo MC 2 Jeroen Vroegindeweij 
11-04-2020 13:00 DVO DS 4 Forza Schouwen-Duiv DS 3 Milan Vermeer  
11-04-2020 13:00 Vocon JB 1 Vollido JB 2 Isa Ebink  
11-04-2020 15:00 DVO HS 3 MVC HS 1 Erica Boot-Booman  
11-04-2020 15:00 Vocon JB 2 Yum JB 1 Jeroen Arendonk  
11-04-2020 17:00 Vocon JA1 Volley Voorne Martijn Zegers  
           
8:15-13:00   Bianca Fraza en Julia Schoemaker      
13:00-17:00   Milan vermeer en Erica Boot      
17:00-einde   Martijn Zegers en Jeroen Arendonk    
           
16-04-2020 21:15 DVO HS 2 RVC/Libanon ’50 HS 3 Judith Kooiman-van Kuijk
           
18-04-2020 11:00 DVO MA 1 Intermezzo MA 1 Sandra Bongers  
18-04-2020 11:00 DVO MC 1 Volley2B MC 2 Cyrille Claassen  
18-04-2020 13:00 DVO DS 4 Apollo DS 2 Vince Leeuwestein  
18-04-2020 13:00 DVO MC 2 Volley Zuid MC 2 Julia Kooiman  
18-04-2020 15:00 DVO HS 3 Switch’89 HS 2 Ruben van der Zwaan
18-04-2020 17:00 DVO HS 1 Volley2B HS 3 Steven van Bennekom
           
8:15-13:00   Sandra Bongers en Cyrille Claassen    
13:00-15:00   Vince Leeuwenstein en D4    
15:00-19:00   Ruben vd Zwaan en Steven v Bennekom