Zaaldienstrooster

Donderdag 26-09-19 21:15 DVO HS 2 Volley2B HS 5 Erwin van den Berg
Vrijdag 27-09-19 20:00 DVO MA 1 Volley2B MA 1 Vera Wander

Zaterdag 28-09-19 11:00 DVO N5 1 Intermezzo N5 1 Denise Kant
Zaterdag 28-09-19 13:00 DVO DS 4 Erasmus Volley DS 5 Milan Vermeer
Zaterdag 28-09-19 13:00 DVO MC 2 Intermezzo MC 2 Julia Kooiman
Zaterdag 28-09-19 15:00 DVO HS 3 Spirit HS 6 Ruben vd Zwaan
Zaterdag 28-09-19 15:00 DVO MC 1 Fusion Rotterdam MC 1 Cyrille Claassen
Zaterdag 28-09-19 17:00 DVO HS 1 Spirit HS 3 Lennart Klompe
zaaldienst 1015u-1500u Milan Vermeer en Denise Kant
1500u-1900u Cyrille Klaassen en Ruben vd Zwaan

Dinsdag 01-10-19 20:15 DVO XR 2 Vovero XR 2 Wendy Brandt
Woensdag 02-10-19 20:30 DVO HS 4 Smash’66 HS 1 Arie Zegel
Vrijdag 04-10-19 19:30 DVO MB 1 Intermezzo MB 1 Michiel de Roo

Zaterdag 05-10-19 13:00 DVO DS 2 YVC DS 1 Kirsten Arkenbout
Zaterdag 05-10-19 13:00 DVO DS 5 Vovero DS 1 Emma Osterholt
Zaterdag 05-10-19 15:00 DVO DS 3 Vovero DS 3 Joëlle van der Zwaan
Zaterdag 05-10-19 15:00 Vocon JC 1 Fusion Rotterdam JC 2 Lisette Booms
Zaterdag 05-10-19 17:00 DVO DS 1 Volley Tilburg DS 4 Extern Marlyn Mosselman
zaaldienst 1215-1545u Joelle vd Zwaan en Kirsten Arkenbout
1545u-1900u Lisette Booms en Marlyn Mosselman

Dinsdag 08-10-19 18:30 Vocon JB 2 Vocon JB 1 Bart den Ouden
Donderdag 10-10-19 21:15 DVO HS 2 Bernisse HS 1 Jan den Ouden
Vrijdag 11-10-19 20:00 DVO MA 1 Spivo MA 1 Peter Fluitman

Zaterdag 12-10-19 9:00 DVO N5 1 Volley Zuid N5 2 Ismay van der Laan
Zaterdag 12-10-19 9:00 DVO MC 1 Intermezzo MC 1 Lisa Zegel
Zaterdag 12-10-19 11:00 DVO MC 2 Spivo MC 1 Manouk Bijl
Zaterdag 12-10-19 13:00 DVO MB 1 Hou Stand MB 1 Rens Koenraadt
Zaterdag 12-10-19 15:00 DVO HS 3 MVC HS 2 Erica Boot-Booman
Zaterdag 12-10-19 15:00 Vocon JB 1 Yum JB 1 Ilona Goudswaard-Visser
Zaterdag 12-10-19 17:00 DVO HS 1 Fusion Rotterdam HS 3 Jan Weeda
zaaldienst 815u-1300u Lisa Zegel en Ismay vd Laan
1300u-1700u Benjamin Verbove en Rens Koenraadt H1 ruimt op

Woensdag 16-10-19 20:30 DVO HS 4 Move4U HS 6 Leon Stam
Vrijdag 18-10-19 20:15 DVO XR 1 Hou Stand XR 2 Jolanda Arkenbout

Zaterdag 26-10-19 ??? DVO DS 4 Yum DS 2 Benjamin Verbove
Zaterdag 26-10-19 11:00 DVO N6 2 Vovero N6 1 Arne van der Aardweg
Zaterdag 26-10-19 11:00 Vocon JC 1 Intermezzo JC1 Merel de Lange
Zaterdag 26-10-19 13:00 DVO N6 1 Voleco/VC Krimpen N6 3 Talitha Dorrestijn
Zaterdag 26-10-19 13:00 Vocon JB 2 Next Volley Dordr JB 2 Ruben Kraaijeveld
zaaldienst 1015-1500u Ruben Kraaijeveld en Arne vd Aardweg

Dinsdag 29-10-19 18:30 Vocon JB1 Vocon JB2 Nienke van Bennekom
Woensdag 30-10-19 20:00 DVO DS 2 OKK ’70 DS 1 Sylvia Breeman-Stoof
Donderdag 31-10-19 21:15 DVO HS 2 Vollido HS 5 Kim Kegel
Vrijdag 01-11-19 20:00 DVO MA 1 Next Volley Dordr MA 1 Jacob Herrewijnen

Zaterdag 02-11-19 13:00 DVO N5 1 Next Volley Dordr N5 2 Julia Schoemaker
Zaterdag 02-11-19 13:00 DVO DS 4 VC WIK Gr-Ammers DS 6 Mirte Stok
Zaterdag 02-11-19 15:00 DVO DS 3 Move4U DS 4 Marian de Rijke
Zaterdag 02-11-19 15:00 DVO MC 2 Spirit MC 1 Sandra Bongers
Zaaldienst 1215u-1700u Mirte Stok en Julia Schoemaker

Donderdag 07-11-19 21:15 DVO HS 2 Spirit HS 4 Krista Klompe-Toet
Vrijdag 08-11-19 20:15 DVO XR 1 Erasmus Volley XR 3 Suzanne Kooiman

Zaterdag 09-11-19 9:00 DVO MC 1 Fusion Rotterdam MC 1 Marit van Driel
Zaterdag 09-11-19 11:00 DVO N6 2 Hou Stand N6 1 Dominique de Jong
Zaterdag 09-11-19 11:00 DVO MA 1 Volley2B MA 3 Anita Laurman-Tigelaar
Zaterdag 09-11-19 13:00 DVO DS 4 Volley Voorne DS 3 Steven van Bennekom
Zaterdag 09-11-19 15:00 DVO HS 3 Haaften Kwiek HS 2 Jeroen de Ruiter
Zaterdag 09-11-19 15:00 Vocon JB 1 Flits JB 1 Lieke van Bennekom
Zaterdag 09-11-19 17:00 DVO HS 1 Spirit HS 2 Tiny Kegel
Zaaldienst 815u-1300u Anita Laurman en Marit van Driel
1300u-1700u Steven van Bennekom en Lieke v Bennekom
1700u-1900u Heren 1 ruimt op

Woensdag 13-11-19 20:00 DVO DS 2 Vollido DS 1 Marcel van der Merwe
Woensdag 13-11-19 20:30 DVO HS 4 OKK ’70 HS 4 Carlo Brand
Vrijdag 15-11-19 20:15 DVO XR 2 BeneVia XR 1 Bart den Ouden

Zaterdag 16-11-19 11:00 DVO N6 2 Yum N6 1 Robin Assems
Zaterdag 16-11-19 11:00 DVO MB 1 Intermezzo MB 1 Robin Doesburg Smits
Zaterdag 16-11-19 13:00 DVO N6 1 Sliedrecht Sport N6 1 Leanne Aleman
Zaterdag 16-11-19 13:00 DVO DS 5 Intermezzo DS 2 Isa Sutherland
Zaterdag 16-11-19 15:00 Vocon JA 1 Spivo JA 1 Suzan Oostdijk
Zaterdag 16-11-19 15:00 DVO DS 3 Vollido DS 5 Marleen Bogerd
Zaterdag 16-11-19 17:00 DVO DS 1 Sliedrecht Sport DS 4 Extern Celine Klop
Zaaldienst 1015u-1500u Isa Sutherland en Robin Assems
1500u-1900u Marleen Bogerd en  Celine Klop

Woensdag 20-11-19 20:30 DVO HS 4 Astrea HS 1 Cees Wijntje

Zaterdag 23-11-19 11:00 DVO N6 1 Voleco/VC Krimpen N6 2 Pascal Mourits
Zaterdag 23-11-19 11:00 DVO N6 2 VCN N6 1 Yoeri Kruithof
Zaterdag 23-11-19 13:00 DVO DS 5 RVC/Libanon ’50 DS 7 Sharon van Helden
Zaterdag 23-11-19 13:00 Vocon JB 2 Flits JB 1 Tim Everaarts
Zaterdag 23-11-19 15:00 DVO DS 1 RVC/Libanon ’50 DS 2 Extern Lisanne Tuk
Zaterdag 23-11-19 17:00 DVO HS 3 Goudriaan HS 1 Laurens van Dijke
Zaterdag 23-11-19 17:00 DVO MB 1 Spivo MB 2 Matthijs van Dijke
Zaterdag 23-11-19 19:00 DVO HS 1 Volley Voorne HS 1 Sanne de Roo
Zaaldienst 1015u-1500u Sharon van Helden en Pascal Mourits
1500u-1900u Laurens van Dijke en Lisanne Tuk
1900u-2100u Heren 1 ruimt op

Donderdag 28-11-19 21:15 DVO HS 2 Next Volley Dordr HS 7 Theo Hommels
Vrijdag 29-11-19 20:15 DVO XR 1 Kriekel XR 1 Adrie Bauer

Zaterdag 30-11-19 13:00 DVO DS 4 Spirit DS 2 Vince Leeuwestein
Zaterdag 30-11-19 13:00 DVO MC 2 Volley Zuid MC 1 Jeroen Vroegindeweij
Zaterdag 30-11-19 15:00 DVO HS 3 Flits HS 3 Erwin v Workum
Zaterdag 30-11-19 15:00 Vocon JB 1 Next Volley Dordr JB 2 Martijn Koenraadt
Zaterdag 30-11-19 17:00 DVO MC 1 Apollo MC 1 Erik Dijk
Zaterdag 30-11-19 19:00 DVO HS 1 Flits HS 1 Koos Kegel
Zaaldienst 1215u-1530u Vince Leeuwestein en Jeroen Vroegindeweij