Zaaldienstrooster

Datum Tijd Team thuis Team uit Scheids
programma midweeks:
21-09-2018 20:15 DVO XR 2 MVC XR 1





Programma zaterdag
22-09-2018 11:00 DVO N6 1 Vollido N6 2 Anne Zegel
22-09-2018 11:00 Vocon JC 2 Forza Schouwen-Duiveland JC 1 Cathy Ouschan
22-09-2018 13:00 DVO MA 1 Fusion MA 1 Danique Bleiksloot
22-09-2018 13:00 DVO MC 2 Spirit MC 2 Jeroen Arendonk
22-09-2018 15:00 DVO DS 3 Volley Zuid DS 5 Jeroen de Ruiter
22-09-2018 15:00 DVO JC 1 Podarwic JC 1 Jacob Herrewijnen
22-09-2018 17:30 DVO HS 1 Spivo HS 1 Sylvia Breeman-Stoof
22-09-2018 17:00 DVO MB 1 Forza Schouwen-Duiveland MB 1 Vera Wander
Zaaldienst
10.20 – 15.00 uur: Danique Bleiksloot en Cathy Ouschan
15.00 – 19.00 uur: Jacob Herrewijnen en Jeroen de Ruiter





programma midweeks:
26-09-2018 21:00 DVO HS 4 Erasmus Volley HS 3 Aernout Verjaal
27-09-2018 21:00 DVO HS 2 Mytilus HS 1 Erwin van den Berg
28-09-2018 20:15 DVO XR 1 RVC/Libanon ’50 XR 3





Programma zaterdag
29-09-2018 11:00 DVO DS 4 Erasmus Volley DS 5 Lennard Klompe
29-09-2018 11:00 DVO MB 2 VCN MB 1 Ruben Kraaijeveld
29-09-2018 13:00 DVO DS 2 Fusion DS 1 Marian de Rijke
29-09-2018 13:00 DVO MC 1 Intermezzo MC 1 Ilona Goudswaard-Visser
29-09-2018 15:00 DVO N5 2 Intermezzo N5 1 Julia Schoemaker
29-09-2018 15:00 DVO N5 1 Fusion N5 3 Sarah Everaars
Zaaldienst
10.20 – 14.00 uur: Marian de Rijke en Ruben Kraaijeveld
14.00 – 17.00 uur: Ilona Goudswaard-Visser en Julia Schoemaker





programma midweeks:
05-10-2018 20:15 DVO XR 2 Erasmus Volley XR 6





Programma zaterdag
06-10-2018 9:30 DVO N6 1 Next Volley Dordrecht N6 3 Noor van de Wal
06-10-2018 9:30 DVO N5 2 Apollo N5 1 Suzan Oostdijk
06-10-2018 11:00 DVO MA 1 Volley Zuid MA 1 Martijn Zegers
06-10-2018 11:00 DVO MC 2 Hou Stand MC 1 Kevin Kruithof
06-10-2018 13:00 DVO HS 3 Vovero HS 2 Nienke van Bennekom
06-10-2018 13:00 DVO MB 1 Volley2B MB 2 Kim Doesburg-Smits
06-10-2018 15:00 DVO DS 3 Vovero DS 1 Benjamin Verbove
06-10-2018 15:00 DVO JC 1 VC Wik Groot-Ammers JC 1 Isa Ebink
06-10-2018 17:00 DVO HS 1 Bernisse HS 1 Roydon Filee
06-10-2018 17:00 Vocon JC 2 Spivo JC 1 Stijn vd Pol
Zaaldienst
8.50 – 13.00 uur: Kevin Kruithof en Noor van de Wal
13.00 – 17.00 uur: Benjamin Verbove en Nienke van Bennekom
17.00 uur –  einde: H1 opruimen





programma midweeks:
10-10-2018 21:00 DVO HS 4 Apollo HS 2 Arie Zegel
11-10-2018 21:00 DVO HS 2 Next Volley Dordrecht HS 5 Jan den Ouden
12-10-2018 20:15 DVO XR 1 VOIO ’72 XR 1





Programma zaterdag
13-10-2018 13:00 DVO MC 1 Volley Voorne MC 1 Jennifer Vermaas
13-10-2018 13:00 DVO DS 2 V=Volley DS 1 Kim Kegel
13-10-2018 15:00 DVO MB 2 OKK ’70 MB 1 Yvonne Schipper
13-10-2018 15:00 Vocon JC1 Vollido JC1 Eline van Nielen-Clarisse
13-10-2018 17:00 DVO DS 1 Move4U DS 1 Teller: Sanne de Jong/Leanne Aleman
Zaaldienst
12.20 – 17.00 uur: Eline van Nielen-Clarisse en Yvonne Schipper
17.00 uur –  einde: D1 opruimen





programma midweeks:
19-10-2018 20:15 DVO HS 3 RVC/Libanon ’50 HS 5 Johann Ouschan
26-10-2018 20:15 DVO XR 2 BeneVia XR 1





Programma zaterdag
27-10-2018 9:00 DVO MB 1 Volley2B MB 1 Robin van Boven
27-10-2018 9:30 Vocon JC 2 Vovero JC 1 Erik Dijk
27-10-2018 11:00 DVO JC 1 Vedo’70 JC 1 Rens Koenraadt
27-10-2018 11:30 DVO N6 1 Hou Stand N6 1 Fleur Doorduijn
27-10-2018 13:00 DVO MA 1 VC Wik Groot-Ammers MA 1 Steven van Bennekom
27-10-2018 13:00 DVO MC 2 Volley Zuid MC 2 Pascal Mourits
27-10-2018 15:00 DVO DS 3 Hou Stand DS 1 Laurens van Dijke
27-10-2018 15:00 DVO HS 3 Hou Stand HS 3 Erwin van Workum
27-10-2018 17:00 DVO HS 1 Next Volley Dordrecht HS 4 Leon Stam
Zaaldienst
8.20 – 13.00 uur: Rens Koenraadt en Erik Dijk
13.00 – 17.00 uur: Steven van Bennekom en Pascal Mourits
17.00 uur –  einde: H1 opruimen





programma midweeks:
01-11-2018 21:00 DVO HS 2 Vollido HS 3 Koos Kegel
02-11-2018 20:15 DVO XR 3 Fusion XR 1





Programma zaterdag
03-11-2018 13:00 DVO DS 2 Spirit DS 1 Kirsten Arkenbout
03-11-2018 13:00 DVO MB 2 Spivo MB 2 Emma Osterholt
03-11-2018 15:00 DVO N5 1 Apollo N5 2 Sharon van Helden
03-11-2018 17:00 DVO DS 1 Forza Schouwen-Duiveland DS 1 Teller: Robert Vielvoye
Zaaldienst
12.20 – 17.00 uur: Kirsten Arkenbout en Emma Osterholt
17.00 uur –  einde: D1 opruimen





programma midweeks:
09-11-2018 20:15 DVO XR 2 Vovero XR 2





Programma zaterdag
10-11-2018 11:00 Vocon JC 2 Intermezzo JC 1 Marlyn Mosselman
10-11-2018 11:00 DVO N6 1 BeneVia N6 1 Amber Langstraat
10-11-2018 13:00 DVO MA 1 Volley2B MA 2 Ruben van der Zwaan
10-11-2018 13:00 DVO MC 2 Intermezzo MC 2 Marcel vd Merwe
10-11-2018 15:00 DVO DS 3 Erasmus Volley DS 2 Vince Leeuwestein
10-11-2018 17:00 DVO HS 1 Intermezzo HS 1 Lisette Sack
10-11-2018 17:00 DVO MC1 Spirit MC1 Peter Fluitman
Zaaldienst
10.20 – 15.00 uur: Ruben van der Zwaan en Marlyn Mosselman
15.00 – 19.00 uur: Lisette Sack en Vince Leeuwestein





programma midweeks:
14-11-2018 21:00 DVO HS 4 Astrea HS 1 Carlo Brand
15-11-2018 21:00 DVO HS 2 Flits HS 1 Rien Oostveen
16-11-2018 20:15 DVO XR 1 Fair Play XR 1





Programma zaterdag
17-11-2018 9:30 DVO N5 1 BeneVia N5 1 Naomi Dorrestijn
17-11-2018 10:30 DVO JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 Lieke van Bennekom
17-11-2018 11:00 DVO DS 4 Vovero DS 2 Lisanne Roest
17-11-2018 13:00 DVO DS 2 Volley2B DS 2 Anita Laurman-Tigelaar
17-11-2018 13:00 DVO MB 2 Volley Zuid MB 1 Erica Boot-Booman
17-11-2018 15:00 DVO DS 1 Volley Zuid DS 2 Teller: Kyara Ebels/ Merel de Lange
Zaaldienst
8.50 – 13.00 uur: Lisanne Roest en Naomi Dorrestijn
13.00 – 17.00 uur: Erica Boot-Booman en Merel de Lange





programma midweeks:
21-11-2018 21:00 DVO HS 4 Drieslag HS 1 Cees Wijntje
23-11-2018 20:15 DVO XR 3 Hou Stand XR 6





Programma zaterdag
24-11-2018 11:00 DVO DS 4 RVC/Libanon ’50 DS 6 Judith Kooiman-van Kuijk
24-11-2018 11:00 DVO N5 2 Fusion N5 2 Denise Kant
24-11-2018 13:00 DVO DS 2 RVC/Libanon ’50 DS 3 Gabrielle van Boven-Keijzer
24-11-2018 13:00 DVO MC 1 Apollo MC 1 Brian Vergeer
24-11-2018 15:00 VoCon JB 1 Sliedrecht Sport JB 1 Wendy Verheul
24-11-2018 15:00 DVO N5 1 Apollo N5 2 Tessa Schipper
24-11-2018 17:00 DVO HS 1 Fusion HS 2 Krista Klompe-Toet
24-11-2018 17:00 DVO MB 2 Flits MB 1 Matthijs Oudshoorn
Zaaldienst
10.20 – 15.00 uur: Judith Kooiman-van Kuijk en Denise Kant
15.00 – 19.00 uur: Wendy Verheul en Matthijs Oudshoorn





programma midweeks:
06-12-2018 21:00 DVO HS 2 VOKO HS 3 Theo Hommels
07-12-2018 20:15 DVO XR 2 Drieslag XR 1





Programma zaterdag
08-12-2018 11:00 DVO MB 1 Apollo MB 1 Mirte Stok
08-12-2018 11:00 DVO JC 1 Serve’68 JC 1 Marleen Bogerd
08-12-2018 13:00 DVO MC 2 Vovero MC 1 Manouk Bijl
08-12-2018 13:00 DVO N6 1 Vollido N6 1 Marit van Driel
08-12-2018 15:00 DVO DS 3 Forza Schouwen-Duiveland DS 2 Maaike Kraaijeveld
08-12-2018 15:00 DVO HS 3 VolleyNisse HS 3 Michiel de Roo
08-12-2018 17:00 DVO DS 1 Next Volley Dordrecht DS 2 Teller: Ada de Jong
Zaaldienst
10.20 – 15.00 uur: Marleen Bogerd en Manouk Bijl
15.00 – 19.00 uur: Michiel de Roo en Ada de Jong





programma midweeks:
12-12-2018 21:00 DVO HS 4 OKK ’70 HS 4 Dirk Zegel
13-12-2018 21:00 DVO HS 2 Voltena HS 1 Mariel van der Zwaan
14-12-2018 20:15 DVO XR 3 Hou Stand XR 5





Programma zaterdag
15-12-2018 10:00 DVO N5 1 BeneVia N5 1 Jeroen Vroegindeweij
15-12-2018 11:00 DVO DS 4 Move4U DS 4 Jan Weeda
15-12-2018 11:30 DVO N5 2 Spirit N5 4 Robin Doesburg Smits
15-12-2018 13:00 DVO DS 2 Move4U DS 2 Sanne Kegel
15-12-2018 13:00 DVO MC 1 Meteoor MC 2 Yoeri Kruithof
15-12-2018 15:00 VoCon JB 1 Next Volley Dordrecht JB 1 Isa Sutherland
15-12-2018 15:00 Vocon JC1 Voleco JC1 Donja Borger
15-12-2018 17:00 DVO DS 1 RVC/Libanon ’50 DS 2 Teller: Robin Assems
Zaaldienst
09.20 – 13.00 uur: Jan Weeda en Jeroen Vroegindeweij
13.00 – 17.00 uur: Isa Sutherland en Donja Borger
17.00 uur –  einde: D1 opruimen





programma midweeks:
21-12-2018 20:15 DVO XR 3 V.V.Nissewaard XR 1